W internecie, często w trakcie poszukiwania produktów zwraca się uwagę na cenę. Luksfery cena, to jedna z najczęściej wpisywanych fraz w wyszukiwarkę. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że “cena czyni cuda”, dlatego w poniższym artykule postaramy się przybliżyć, jak kształtują się ceny luksferów na polskim rynku. 

Luksfery cena

Choć może się to wydawać dziwne. Ceny luksferów wahają się od kilku do kilkuset złotych za jedną sztukę. Wpływ na to ma kilka czynników. Producent, parametry techniczne oraz sam design luksferów. W swojej ofercie posiadamy luksfery francuskie, czeskie, włoskie, hiszpańskie i niemieckie. Znajdą  Państwo klasyczne bezbarwne luksfery, jak i zaprojektowane przez mistrzów design, jak np. luksfery z kolekcji Mendini.  Tak samo w warstwie technicznej. Posiadamy luksfery o współczynniku ognioodporności EI15, EI 30, EI 60, EI 90, EI 120.
luksfery cena, cena luksferów, pustaki szklane cena,
luksfery cena, cena luksferów, pustaki szklane cena, Źródło obrazu/ Sevesglassblock
pustaki szklane cena, luksfery do łazienki, glasspol, jak zamontować luksfery w oknie, luksfery podświetlane jak zrobić, luksfery jak montować, luksfery cena,
pustaki szklane cena, luksfery do łazienki, glasspol, jak zamontować luksfery w oknie, luksfery podświetlane jak zrobić, luksfery jak montować, luksfery cena, Źródło obrazu/ Sevesglassblock

Pustaki szklane cena

Cena luksferów zależy również od regionu Polski, gdzie są sprzedawane oraz czy kupujemy je prosto od importera, czy z tzw. “drugiej ręki” np. w markecie budowlanym. Jeżeli nie mamy w okolicy możliwości zakupu, dobrym rozwiązaniem jest internet. Sklep internetowy często oferuje bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do marketów budowlanych. Dzieje się tak dla tego, że taki sklep internetowy z reguły ponosi mniejsze koszty w porównaniu do tradycyjnej sprzedaży. Pustaki szklane cena.