Seves Basic - luksfery barwione powierzchniowo

Luksfery pustaki szklane

Luksfery pustaki szklane

Kiedy myślimy sobie czym charakteryzuje się nowoczesna łazienka, pierwsze co widzimy oczyma wyobraźni, to pustaki szklane.

Nowoczesne, ładne, wytrzymałe pustaki szklane nadadzą naszemu wnętrzu lekkości i nowoczesności, a każdy odwiedzający nas gość wyda na pewno okrzyk zachwytu.

Pamiętajmy, że ;ustaki szklane ogniotrwałe będą praktycznie niezniszczalne, koniecznie zakupmy te najlepsze.

Wielu z nas narzeka na ślepe kuchnie w blokach, w których zazwyczaj panuje mrok. Ale dość z tym- luksfery ogniotrwałe to nowoczesne i piękne pustaki szklane, które zastąpią część ściany między ślepą kuchnią a salonem tym samym wpuszczając dużo dziennego światła do pozbawionej okna kuchni. Warto takie rozwiązanie wykorzystać przeprowadzając remont.
Każdy z nas chciałby mieć piękne i nowoczesne mieszkanie. Instalując w swoim wnętrzu pustaki szklane, czyli pustaki szklane możemy nadać każdemu wnętrzu designerski charakter i nowoczesny klimat.

Luksfery ogniotrwałe sprawdzą się także podczas instalowania barku z alkoholami w naszym salonie- taka konstrukcja z umieszczonymi na szklanych półkach buteleczkami wódek i likierów na pewno wprawi w zachwyt naszych gości.