Seves Basic - luksfery bezbarwne

Luksfery bezbarwne

Kiedy myślimy sobie czym charakteryzuje się nowoczesna łazienka, pierwsze co widzimy oczyma wyobraźni, to pustaki szklane.

Nowoczesne, ładne, wytrzymałe pustaki szklane nadadzą naszemu wnętrzu lekkości i nowoczesności, a każdy odwiedzający nas gość wyda na pewno okrzyk zachwytu.

Pamiętajmy, że pustaki szklane ogniotrwałe będą praktycznie niezniszczalne, koniecznie zakupmy te najlepsze.

Wielu z nas narzeka na ślepe kuchnie w blokach, w których zazwyczaj panuje mrok. Ale dość z tym- luksfery ogniotrwałe to nowoczesne i piękne pustaki szklane, które zastąpią część ściany między ślepą kuchnią a salonem tym samym wpuszczając dużo dziennego światła do pozbawionej okna kuchni. Warto takie rozwiązanie wykorzystać przeprowadzając remont.

Każdy z nas chciałby mieć piękne i nowoczesne mieszkanie. Instalując w swoim wnętrzu pustaki szklane, czyli luksfery możemy nadać każdemu wnętrzu designerski charakter i nowoczesny klimat.

Luksfery ogniotrwałe sprawdzą się także podczas instalowania barku z alkoholami w naszym salonie- taka konstrukcja z umieszczonymi na szklanych półkach buteleczkami wódek i likierów na pewno wprawi w zachwyt naszych gości.
pustaki szklane montaż