La Rochere - pustaki podłogowe

 

Pustaki podłogowe

Pustaki podłogowe

Glasspol.pl pustaki szklane – Jedyny w Polsce importer  okien do pustaków szklanych.  Firma Glasspol.pl posiada w swojej ofercie pustaki szklane: LA ROCHERE, SEVES BASIC, SEVES DESIGN.

Jesteśmy wyłącznym importerem okienek wentylacyjnych (wentów) do pustaków szklanych, dzięki którym doświetle z pustaków szklanych może pełnić również funkcję okna.

Firma Glasspol.pl pustaki szklane jest wyłącznym importerem: luksfery E 60, EI 15, EI 30 i EI 60, EI 90, EI 120 Posiadamy Atest (Certyfikat) na pustaki ogniowe.

Co to jest pustak szklany (luksfer)?

Materiał budowlany wykonana ze szkła (tzw. Pustak szklany, bloczek szklany), służący do wypełniania konstrukcji ściennych lub stropowych. Może być wykonana ze szkła bezbarwnego lub barwionego, o powierzchni gładkiej lub wzorzystej. W odróżnieniu od innych materiałów budowlanych, z których buduje się ściany, luksfery przepuszczają światło do pomieszczeń.

Czy lepiej zamówić gotowy moduł czy materiały do montażu na miejscu?

To Klient decyduje jaki wariant jest dla niego korzystniejszy. Oferta na materiał zawsze będzie nieco tańsza od oferty na gotowe moduł. Jednak finalnie koszt jest bardzo podobny, ponieważ Klient zamawiający materiały, płaci dodatkowo za robociznę dla montażysty na budowie. Moduł jest robiony przez profesjonalistów dzięki temu wykonany jest bardzo dokładnie. Ponadto gotowy moduł montuje się w przeciągu ok. 15 – 30 min. a budowa przeszklenia z materiałów zajmuje nawet kilka dni. Dodatkowo moduł można montować w otworze okiennym nawet przy minusowej temperaturze ( -10C) a budując przeszklenie na miejscu temperatura powietrza w ciągu całej doby nie może być niższa niż +5C.