+ 48 71 310 3000

    Światło, które pada przez pustaki szklane jest światłem darmowym. Oczywiście nie wszystkie pustaki szklane przepuszczają tyle światła ile byśmy chcieli. Jedne dają więcej prywatności przez co mniej światła przez nie przechodzi. Inne dają więcej światła ale mniej prywatności, ta grupa pustaków szklanych nie nadaje się na okna do łazienek, ubikacji czy miejsc gdzie potrzebna jest prywatność.

    Takie pustaki idealnie będą nadawały się na okna czy doświetla w garażu,piwnicy czy budynku gospodarczym. Pustaki szklane satynowane nie są polecane na przeszklenia zewnętrzne i do miejsc o zwiększonej wilgotności (do miejsc takich należą łazienki, ściany prysznicowe, okna zewnętrzne). Aby zachować równowagę w wyborze, czyli aby była zachowana prywatność i światło, należy zastosować pustaki szklane szronione od wewnątrz (np. Arctic, Clear Frosted, Java). Pustaki gładkie na zewnątrz a szronione po stronie wewnętrznej są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i często są też tańsze w zakupie i samym montażu. Takie pustaki idealnie będą nadawały się na okna czy doświetla w garażu,piwnicy czy budynku gospodarczym. Pustaki szklane satynowane nie są polecane na przeszklenia zewnętrzne i do miejsc o zwiększonej wilgotności (do miejsc takich należą łazienki, ściany prysznicowe, okna zewnętrzne). Aby zachować równowagę w wyborze, czyli aby była zachowana prywatność i światło, należy zastosować pustaki szklane szronione od wewnątrz (np. Arctic, Clear Frosted, Java). Pustaki gładkie na zewnątrz a szronione po stronie wewnętrznej są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i często są też tańsze w zakupie i samym montażu.

    Takie pustaki idealnie będą nadawały się na okna czy doświetla w garażu,piwnicy czy budynku gospodarczym. Pustaki szklane satynowane nie są polecane na przeszklenia zewnętrzne i do miejsc o zwiększonej wilgotności (do miejsc takich należą łazienki, ściany prysznicowe, okna zewnętrzne). Aby zachować równowagę w wyborze, czyli aby była zachowana prywatność i światło, należy zastosować pustaki szklane szronione od wewnątrz (np. Arctic, Clear Frosted, Java). Pustaki gładkie na zewnątrz a szronione po stronie wewnętrznej są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i często są też tańsze w zakupie i samym montażu.

    luksfery pustaki szklane sklep warszawa