Firma Glasspol. Dzisiaj chcielibyśmy się podzielić pewną konkluzją, nad którą się zastanawiamy. Często klienci pytają nas czy jesteśmy producentami i czy można kupić u nas małą ilość pustaków szklanych? Takich pytań jest wiele, ale po kolei. 

Firma Glasspol

Firma Glasspol Maciej Załuski posiada nowoczesny i nowy salon sprzedaży w siedzibie Firmy Glasspol w Szymanowie pod Wrocławiem. Każdy klient który do nas dojedzie jest tak samo traktowany niezależnie od zapotrzebowania na pustaki szklane lub inne artykuły. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną w detalu jaki i w hurcie. Sprzedaż internetowa odbywa się przez sklepy internetowe i zamawiany towar jest rozsyłany na podane adresy tak szybko jak to tylko jest możliwe. Posiadamy własny transport w okolicach Wrocławia jak i korzystamy z usług firm kurierskich oraz spedycji. Zaopatrujemy inwestycje w przeróżne specjalistyczne pustaki szklane i przeprowadzamy szkolenia z zakresu montażu. Wracając do salonu sprzedaży, jest on nowoczesny a prezentowane produkty są podświetlane tak aby uzyskać jak najlepszy aspekt wyboru pustaków szklanych lub innych naszych materiałów w szerokim asortymencie.

Zespół Glasspol.pl

Siedziba-Firmy-Glasspol.pl-Pustaki szklane Zdjęcia Glasspol.pl pustaki szklane
Siedziba Firmy Glasspol.pl Pustaki szklane Zdjęcia Glasspol.pl luksfery
luksfery, luksfer, pustaki szklane, pustak szklany,
luksfery, luksfer, pustaki szklane, pustak szklany,

Salon sprzedaży

W salonie sprzedaży wystawione są luksfery, które najbardziej cieszą się popularnością ale są też nowości… Dla każdego poświęcimy nasz czas dobierając odpowiedni rodzaj asortymentu, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem w trudnej dziedzinie pustaków szklanych. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Szymanowie. Salon otwarty jest od Poniedziałku do Piątku, od 8:00 do 16:00. Po wizycie w naszym nowym salonie sprzedaży lub po otrzymaniu zamówionego towaru zachęcamy do napisania niezależnej, obiektywnej opinii na temat Glasspol.pl w niezależnym serwisie zumi.pl.

 

 

Do zobaczenia,

Zespół Glasspol.pl