Rok 2019 będzie należał do pustaków szklanych. Przeszklenia z luksferów, luksfery powróciły do łask klientów i projektantów, coraz więcej osób korzysta z ich dobrodziejstwa. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poznać największe zalety pustaków szklanych i dowiedzieć się jednocześnie, w jakich aranżacjach wnętrz sprawdzą się najlepiej. 

Luksfery aranżacje

Dużą zaletą pustaków szklanych jest przede wszystkim to, że można je wykorzystać nie tylko w nowoczesnych, ale również w klasycznych aranżacjach wnętrz. Projektanci sięgają po oryginalne pustaki szklane nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Warto wspomnieć także i o tym, że pustaki szklane nie tylko dzielą wnętrze mieszkania na mniejsze pomieszczenia, ale przede wszystkim są wspaniałą dekoracją. Modne i stylowe luksfery są w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych aranżacji wnętrz.
luksfery, glasspol, luksfery do kuchni, luksfery do garażu, luksfery do kabiny prysznicowej, luksfery do łazienki,
luksfery, glasspol, luksfery do kuchni, luksfery do garażu, luksfery do kabiny prysznicowej, luksfery do łazienki, źródło obrazu SevesGlassBlock

Luksfery zamiast okna to doskonała propozycja dla miłośników minimalizmu, prostych brył i geometrycznych form.

luksfery glasspol kuchnia inspiracje 2
luksfery glasspol kuchnia inspiracje. źródło obrazu SevesGlassBlock

Dlaczego warto postawić na ściany z luksferów?

Ściana z luksferów doskonale doświetla wydzielone pomieszczenia. Warto skorzystać z ich potencjału przede wszystkim w tych pomieszczeniach, gdzie nie ma okien. Dla wielu osób dużym plusem będzie również to, że podczas murowania ścianek działowych nie trzeba wykonywać żadnych prac mokrych. Nie można zapominać także o tym, że pustaki szklane wbrew pozorom są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne i wszelkie zarysowania. W sklepie internetowym luksfer.pl można zamówić nowoczesne luksfery, które doskonale izolują akustycznie i termicznie.

Luksfery zamiast okna

Luksfery zamiast okna. Luksfery rewelacyjnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie z różnorodnych przyczyn nie można umieścić zwykłych okien. Eleganckie pustaki szklane mogą stanowić także oryginalny fragment elewacji. Przeszklenia z luksferów to doskonały wybór przede wszystkim dla miłośników modernistycznej architektury. Pustaki szklane zamiast okna to najlepsza propozycja dla miłośników minimalizmu, prostych brył i geometrycznych form. Bardzo niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że luksfery uznawane są za materiał ścienny. Gdy ściana domu jest bliżej granicy działki niż 4 metry, to nie można skorzystać z tradycyjnych okien, dlatego też jedyną deską ratunku są właśnie pustaki szklane.
luksfery producent, producent pustaków szklanych, producent luksferów, pustaki szklane, montaż pustaki szklane, szklane pustaki, luksfery warszawa, pustaki szklane luksfery, luksfery galeria, luksfery wrocław
luksfery producent, producent pustaków szklanych, producent luksferów, pustaki szklane, montaż pustaki szklane, szklane pustaki, luksfery warszawa, pustaki szklane luksfery, luksfery galeria, luksfery wrocław, źródło obrazu SevesGlassBlock
luksfery do łazienki, arctic e60, ile światła przepuszczają luksfery, ile kosztują luksfery,
luksfery do łazienki, arctic e60, ile światła przepuszczają luksfery, ile kosztują luksfery, źródło obrazu SevesGlassBlock

Szeroki wybór wzorów i kolorów

Pustaki szklane swoją olbrzymią popularność zawdzięczają głównie wielkiej rozmaitości dostępnych kolorów i wzorów, dzięki czemu każdy może wybrać idealny produkt dla siebie. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim tradycyjne modele, które wykonane są z przezroczystego szkła z idealnie gładką powierzchnią albo ciekawymi wzorami. Z roku na rok coraz większą popularność zdobywają także pustaki szklane z matową powierzchnią, które wytwarzane są ze szkła barwionego w specjalnej masie. Oprócz klasycznych wymiarów 19 x 19 x 8 cm, na półkach sklepowych można znaleźć także pustaki szklane połówki 19 x 9 x 8 cm i bardzo duże modele o wymiarach 30 x 30 x 10 cm. Godne uwagi są także luksfery narożne, które wbrew pozorom mają bardzo szerokie zastosowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, posiadamy: luksfery, akcesoria montażowe, kleje, okienka wentylacyjne. Zobacz ofertę- kliknij tutaj.