Luksfery pustak szklany podłogowy P 19.100 satynowany La Rochere

SKU: PP19100S

 

Luksfery pustak szklany podłogowy P 19.100 satynowany

 

Luksfery pustak szklany podłogowy P 19.100 satynowany La Rochere

SKU: PP19100S

 

Opis:

Pustak szklany na zamówienie.

Szczegóły
  • Wymiary pustaka szklanego: 19x19x10 cm
  • Masa pustaka szklanego: 3,5 kg
  • Pakowanie pustaka szklanego (karton): 4 szt.
  • Ilość na m2: 15 – 18 szt.

Prosimy o zamawianie luksferów w pełnych paczkach.

Pustak szklany podłogowy P 19.100 satynowany La Rochere. Pustaki szklane  „zwykłe” można zastosować w zewnętrznej elewacji budynku w odległości minimum 3m od granicy działki sąsiedniej. Jeżeli budynek znajduje się bliżej niż 3m od działki sąsiedniej, należy zastosować pustaki specjalistyczne o stopniu ognioodporności EI 30 lub EI 60.

Pustak szklany „chmurka” jest pustakiem doświetlającym, który dzięki załamaniom rozprasza światło w pomieszczeniu a dodatkowo lekko załamuje obraz z drugiej strony, natomiast pustak „szyba” jest całkowicie przeziernym jak zwykła szyba w oknie (grube szkło).

Maksymalne powierzchnie przeszkleń wykonanych z pustaków szklanych są zależne od rodzaju użytego pustaka. Pustaki specjalistyczne EI 30 i EI 60 – 298x298cm (14×14 szt.). Pustaki „zwykłe” 294x294cm (15×15 szt.).

ZAWSZE należy skonsultować z nami planowaną wielkość przeszklenia.

Luksfery znów wróciły do łask i coraz więcej osób decyduje się na pustaki szklane różnej wielkości i w ciekawych kolorach jako element aranżacji własnego mieszkania.
A luksfery ogniotrwałe dają ogrom możliwości: mogą być wewnętrzną przezroczystą ścianką działową, ścianą prysznica, elementem ozdobnym sypialni lub pokoju dziecięcego.

Market budowlany to miejsce, gdzie możemy kupować wiele produktów, potrzebnych do unowocześnienia domu i ogrodu. Wiele możliwości zakupów sprawia, że nie musimy biegać po sklepach i stać w kolejkach, aby coś kupić, bo przecież można kupić to przez internet. Wśród wielu artykułów można znaleźć pustaki szklane oraz luksfery ogniotrwałe. Mnogość tych produktów na pewno sprawi, że każdy z nas znajdzie coś dla siebie.

Stosując pustaki szklane jest  możliwość przybliżenia się do granicy działki poniżej 4m (jeżeli nie zajmują więcej niż 10% powierzchni ściany). Ponadto pustaki szklane są ekologiczne, dają więcej światła a do tego są tańsze od typowych okien antywłamaniowych.

Termin dostawy pustaków szklanych jest podawany indywidualnie w chwili sporządzenia oferty.