Pustak szklany luksfery 198 Java EI 15 La Rochere

Pustak szklany luksfery 198 Java EI 15 La Rochere. Luksfery ogniotrwałe, luksfery, luksfery cena, luksfery warszawa, EI 15, EI 30, EI 60, EI 90, EI 120, luksfery ognioodporne, glassblock, glass block, glassbrick, brique de verre,

Pustak szklany luksfery 198 Java EI 15 La Rochere

SKU: 60019

Opis:

Pustak szklany 198 Java E 60 EI 15 to francuski pustak producenta La Rochere. Odznacza się wysoką jakością, starannością wykonania oraz bielszym, bardziej wytrzymałym na uderzenia szkłem, z którego jest wykonany. Próżnia powstała wewnątrz luksfera zapobiega skraplaniu się pary wodnej oraz przemarzaniu pustaków szklanych w zimie. Jest to luksfer wewnętrzny oraz luksfer zewnętrzny. Luksfer 198 Java E 60 EI 15 jest energooszczędny, ponieważ dostarcza ponad 100% światła, które otrzymuje. Idealnie sprawdza się nie tylko jako okno do łazienki czy ścianka kabiny prysznicowej, ale również jako bar z pustaków szklanych, w restauracji czy barze.

Pustak szklany luksfery 198 Java EI 15 La Rochere

W połączeniu z taśmami LED możemy uzyskać niesamowity efekt podświetlenia ścianki, baru. Zewnętrzna powierzchnia pustaka szklanego Java jest gładka, dlatego jest łatwy w utrzymaniu czystości.  Pustak szklany Java posiada wyższą odporność ogniową EI 15, dlatego może być stosowany zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz – wszędzie tam, gdzie pozwalają na to warunki zabudowy. Pustak posiada Atesty oraz CE.

Szczegóły
  • Wymiary luksfera: 19×9,4×8 cm
  • Masa luksfera: 1,2 kg
  • Pakowanie luksfera (karton): 5 szt.
  • Pakowanie luksfera (paleta): 630 szt
  • Ilość luksferów na m2: 50 / 54 szt.

Prosimy o zamawianie luksferów w pełnych paczkach.

Każdy z nas chciałby mieć piękne i nowoczesne mieszkanie. Instalując w swoim wnętrzu pustaki szklane, czyli luksfery możemy nadać każdemu wnętrzu designerski charakter i nowoczesny klimat.

Luksfery ogniotrwałe sprawdzą się także podczas instalowania barku z alkoholami w naszym salonie- taka konstrukcja z umieszczonymi na szklanych półkach buteleczkami wódek i likierów na pewno wprawi w zachwyt naszych gości.

Wielu z nas narzeka na ślepe kuchnie w blokach, w których zazwyczaj panuje mrok. Ale dość z tym- luksfery ogniotrwałe to nowoczesne i piękne pustaki szklane, które zastąpią część ściany między ślepą kuchnią a salonem tym samym wpuszczając dużo dziennego światła do pozbawionej okna kuchni. Warto takie rozwiązanie wykorzystać przeprowadzając remont.