Okna KOMMERLING 88

okna kammerling 88, kbe 88, kbe 76, kommerling 76, glasspol 88, glasspol 76,

Okna
KOMMERLING 88

Okna KOMMERLING 88

Okna PVC

Nowy system KÖMMERLING 88 został specjalnie opracowany dla nowego typu budynków. Kompletny system do okien,  spełnia wysokie wymagania dla domów pasywnych w wersji standardowej. To najlepsze okno na nową erę domów. Trend w izolacji termicznej, wyznaczniki trendów w projektowaniu, pionier jakości i bezpieczeństwa. Dzięki swojej modułowości i innowacyjnym technologiom okna KÖMMERLING znajdą zastosowanie w wielu miejscach. 

Najlepsza izolacyjność cieplna

Atrakcyjny design

Znakomita ochrona akustyczna

Gwarancja szczelności

Okna

Nie tylko energetycznie przekonaliśmy się do nowej generacji profili, także architektonicznie patrzymy w przyszłość: Solidna konstrukcja mieści 3-krotnie przeszklenia o grubości do 58 mm. KÖMMERLING 88 umożliwia montaż dużych okien o atrakcyjnym wyglądzie fasady w połączeniu z wyjątkowymi walorami dźwiękoszczelnymi. Ponadto zyski z energii słonecznej – zwłaszcza w zimnej porze roku – dodatkowo minimalizują zapotrzebowanie na energię, a tym samym emisję CO 2 dla dużych okien . System okien KÖMMERLING  jest przyjazny dla środowiska.

Komfortu obsługi

Łatwość pielęgnacji

Najlepsze w zachowaniu wartości

Wyjątkowa stabilność

KÖMMERLING 88

KÖMMERLING 88 to 7-komorowy system uszczelnień o dużej gęstości, o głębokości 88 mm. Układ osiąga z standardowym wyposażeniem znakomite U f wartości 0,95 W / (m²K), a tym samym wysokie wymagania energetyczne dla domach pasywnych. Cechy szczególne: w przeciwieństwie do podobnych rozwiązań, wartość tę uzyskuje się dzięki wzmocnieniu stalowemu dla maksymalnych rozmiarów elementów, a ponadto dla profili kolorowych.