Okna KOMMERLING 76

okna kammerling 88, kbe 88, kbe 76, kommerling 76, glasspol 88, glasspol 76,

Okna
KOMMERLING 76

Okna KOMMERLING 76

Okna PVC

Systemy 76 mm z ogranicznikiem lub uszczelką środkową idealnie nadają się do renowacji i nowych konstrukcji. Niska głębokość i wąskie szerokości profili zapewniają najlepsze warunki montażu, zwłaszcza podczas remontów starszych budynków.  Systemy uszczelniające mają dwa poziomy uszczelnienia. Zewnętrzna uszczelka oporowa znajduje się w zakładce ramy, wewnętrzna w klapie. Uszczelka KÖMMERLING 76 oferuje wszystkie zalety nowoczesnych okien. System uszczelnień z pięcioma komorami i głębokością 76 mm zachwyca nowoczesnym wzornictwem i doskonałymi proporcjami profili.

Najlepsza izolacyjność cieplna

Atrakcyjny design

Znakomita ochrona akustyczna

Gwarancja szczelności

Okna

Od funkcji, fizyki budynku i wartości izolacji po ochronę środowiska i zachowanie wartości – KOMMERLING  76 spełnia dzisiejsze i przede wszystkim przyszłe wymagania. Konstrukcja uszczelki stopowej KÖMMERLING 76 jest tak innowacyjna, że ​​można zastosować nowoczesne potrójne szyby lub specjalne przeszklenia funkcjonalne o grubości do 50 mm. Dzięki inteligentnym technikom mocowania, fachowa instalacja jest szybka, czysta i łatwa. Wymiana starych okien na nowe KÖMMERLING 76 to łatwy proces.

Komfortu obsługi

Łatwość pielęgnacji

Najlepsze w zachowaniu wartości

Wyjątkowa stabilność

KÖMMERLING 76

Nawet w wersji standardowej system spełnia wymagania dla domów niskoenergetycznych – wartość U f = 1,1 W / (m²K). Inteligentna konstrukcja ogólna znacznie zwiększa izolację cieplną i akustyczną, czerpiesz korzyści z lepszej jakości życia z oszczędności i bezpieczeństwa. Szeroka gama profili – z odsadzeniem, pół-offsetem i skrzydłem projektowym – jak również różne wykończenia powierzchni oferują wiele możliwości. System jest dostępny w kolorze białym, foliowany w strukturach drewnianych, w jednolitych kolorach i kolorach metalicznych – albo foliowany na zewnątrz i biały wewnątrz lub foliowany po obu stronach. Ponadto KÖMMERLING 76 jest dostępny w kolejnych 26 kolorach z nową, innowacyjną technologią powierzchni proCoverTec.