Okna KBE 88

Okna
KBE 88

Okna KBE 88

Okna PVC

KBE oferuje innowacyjny system KBE 88, czysty system uszczelnień środkowych, o głębokości 88 mm. Zachwyca różnorodnością wariantów. KBE 88 to pełnowymiarowy system uszczelnienia środkowego, ma trzy uszczelki w standardzie, a zatem trzy poziomy uszczelnienia, które szczególnie sprzyjają dobrej izolacji termicznej. Różne technologie i opcje idealnie pasują do wszystkich sytuacji instalacyjnych i wymagań klienta.

Najlepsza izolacyjność cieplna

Atrakcyjny design

Znakomita ochrona akustyczna

Gwarancja szczelności

Okna

KBE 88 to system okien i drzwi przyszłości. Wyznacza nowe standardy jakości, izolacji termicznej, bezpieczeństwa i wzornictwa. Dzięki modułowości i innowacyjnym technologiom uszczelinia, system centralnego uszczelnienia pozostawia wystarczająco dużo miejsca dla indywidualności. KBE 88 jest wyposażony w nowatorski, 7-komorowy system uszczelnień o wysokiej gęstości i maksymalnych wymiarach stalowych wzmocnień w celu zwiększenia stabilności. Rezultat: Już w wersji standardowej z potrójnym oszkleniem o grubości 48 mm, nowy system osiąga wyrafinowaną izolację termiczną dla domów pasywnych.

Komfortu obsługi

Łatwość pielęgnacji

Najlepsze w zachowaniu wartości

Wyjątkowa stabilność

Okna KBE 88

KBE 88 oferuje maksymalną swobodę projektowania dzięki szerokiej gamie folii okiennych.  Dzięki inteligentnej konstrukcji KBE 88 można wyposażyć w najnowocześniejsze przeszklenia funkcjonalne – dla szczególnie dużych powierzchni okiennych i zysków słonecznych. Nowa generacja profili oferuje również wydajne rozwiązania i jeszcze lepsze wartości, jeśli chodzi o tematykę włamania i izolacji akustycznej.