Okna Glasspol 88

okna kammerling 88, kbe 88, kbe 76, kommerling 76, glasspol 88, glasspol 76,

Okna
Glasspol 88

Okna Glasspol 88

Okna PVC

Firma Glasspol oferuje autorski system Glasspol 88, czysty system uszczelnień środkowych, o głębokości 88 mm. Zachwyca różnorodnością wariantów. Glasspol 88 to pełnowymiarowy system uszczelnienia środkowego, ma trzy uszczelki w standardzie, a zatem trzy poziomy uszczelnienia, które szczególnie sprzyjają dobrej izolacji termicznej. Różne technologie i opcje idealnie pasują do wszystkich sytuacji instalacyjnych i wymagań klienta.

Najlepsza izolacyjność cieplna

Atrakcyjny design

Znakomita ochrona akustyczna

Gwarancja szczelności

Okna

Nie tylko energetycznie przekonaliśmy się do nowej generacji profili, także architektonicznie patrzymy w przyszłość: Solidna konstrukcja mieści 3-krotnie przeszklenia o grubości do 58 mm. Glasspol 88 umożliwia montaż dużych okien o atrakcyjnym wyglądzie fasady w połączeniu z wyjątkowymi walorami dźwiękoszczelnymi. Ponadto zyski z energii słonecznej – zwłaszcza w zimnej porze roku – dodatkowo minimalizują zapotrzebowanie na energię, a tym samym emisję CO 2 dla dużych okien . System okien Glasspol  jest przyjazny dla środowiska.

Komfortu obsługi

Łatwość pielęgnacji

Najlepsze w zachowaniu wartości

Wyjątkowa stabilność

Glasspol 88

Glasspol 88 to 7-komorowy system uszczelnień o dużej gęstości, o głębokości 88 mm. Układ osiąga z standardowym wyposażeniem znakomite U f wartości 0,95 W / (m²K), a tym samym wysokie wymagania energetyczne dla domach pasywnych. Cechy szczególne: w przeciwieństwie do podobnych rozwiązań, wartość tę uzyskuje się dzięki wzmocnieniu stalowemu dla maksymalnych rozmiarów elementów, a ponadto dla profili kolorowych.