Okna Glasspol 76

okna kammerling 88, kbe 88, kbe 76, kommerling 76, glasspol 88, glasspol 76,

Okna
Glasspol 76

Okna Glasspol 76

Okna PVC

Glasspol oferuje autorski centralny system uszczelniający, w tym warianty drzwi na głębokości 76 mm. W systemie uszczelnień zatyczkowych zwykle rozumie się system okien z dwoma poziomami uszczelnienia. Uszczelnienie okna poprzez zewnętrzny i wewnętrzny ogranicznik umieszczony na poziomie uszczelnienia. W centralnym systemie uszczelnienia zewnętrzna, a tym samym ważniejsza płaszczyzna uszczelnienia znajduje się w środku profilu. Glasspol 76 zapewnia centralne systemy uszczelnień z trzema uszczelkami, co jeszcze bardziej poprawia izolację termiczną.

Najlepsza izolacyjność cieplna

Atrakcyjny design

Znakomita ochrona akustyczna

Gwarancja szczelności

System Glasspol

Oprócz doskonałych wartości izolacyjnych, wąskich profili i ulepszonej statyki, ma on wartości techniczne, które wcześniej osiągane były tylko przez znacznie droższe systemy. System uszczelek udarowych Glasspol 76 ma tę zaletę, że idealnie nadaje się do nowych konstrukcji i renowacji ze względu na mniejszą głębokość konstrukcyjną. Oznacza to brak kompromisów w wąskich szerokościach i wysokich właściwościach izolacyjnych.

Komfortu obsługi

Łatwość pielęgnacji

Najlepsze w zachowaniu wartości

Wyjątkowa stabilność

Okna Glasspol 76

Ponadto Glasspol 76 oferuje szeroką gamę, indywidualnych dodatków dzięki tak zwanym „technologiom ulepszania” – technologia wykończenia powierzchni  jest tak samo dostępna, jak aluminiowe systemy kompozytowe, rozwiązania wentylacyjne lub nasze wypróbowane i przetestowane rozwiązanie poprawiające właściwości izolacyjne.